Nely8 Long Time 20 Kutu Long Time Krem Toptan Özel
Nely8 Long Time 20 Kutu Long Time Krem Toptan Özel

Nely8 Long Time 20 Kutu Long Time Krem 20 Adet Özel Çok Al Az Öde Fiyat

0,00
İndirim Oranı : %43 İndirim
Fiyat : ₺3.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.000,00(KDV Dahil)
  
Long Time

10 ad. x 1,5 ml

x 20 KUTU

 
Her biri tek kullanımlık, taşıması kolay, hijyenik...

 
Nely8 Long Time Krem; kullan at, arkanda iz bırakma sloganıyla size daha pratik ve kolay kullanım sağlar. Ürünlerin her biri ayrı pakette olması da hijyeni arttırır ve paketin hepsini yanınızda taşımanıza gerek duymazsınız. İstediğiniz kadar alır, ihtiyacınız olduğunda kullanırsınız ve atarsınız.
 
NELY8 LONG TIME (Delay Cream); etkisi metabolizmaya bağlı olarak kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Zevkli ve uzun süren birliktelik, çiftlerin daha mutlu olmasına yardımcı olabilir. Nely8 Long Time Krem prezervatif ile uyumludur. Prezervatif dokusunu bozmaz.
 
NELY8 Long Time Krem Kullanım Şekli: İlişkiden hemen önce (5-10 dk.) erkek tarafından ilgili bölgeye uygulanır. Krem masaj yaparak sürülmeli ve beklenmelidir. Ürün kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanımdan sonra kişi tarafından belirlenmelidir.
 
Not: Ürün uygulandıktan sonra (20-30 dk.) yıkanabilir. Yıkandığında etkisini kaybetmeyecektir.
 
NELY8 Ürünleri Hakkında: Nely8 cinsel sağlık ürünleri, uzman doktor ve kimyagerler tarafından uzun çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Hayatımıza heyecan katmak ve cinsel sorunlarımızı gidermek için kullandığımız ürünler son derece sağlıklı ortamlarda üretilmesi gerekmektedir. Birçok cinsel sağlık ürünü gerekli bilimsel çalışmalara tabi tutulmadan ve hijjenik olmayan ortamlarda üretilmektedir. Aldığınız ürünlerin sertifikalarından ve üretim koşullarından emin olmanız sizlerin ve partnerinizin sağlığı açısından önem taşır. Ürünlerimizin klinik testleri tamamlanmış ve tüketicilerimize sunulmuştur.
 
UYARI VE ÖNLEMLER: Göz ile temas ettirmeyiniz, temas ettiği takdirde bol su ile yıkayınız. Cinsel bölge enfeksiyon rahatsızlığı çeken kişilerin kullanmaması önerilir. Hassas bünye ve cilt sahibi kişilerin aşırı dozda kullanmaması önerilir. Herhangi bir sorun hissedildiğinde ürün kullanımı durdurulmalı ve doktorunuza danışılmalıdır. Kondom ile kullanıma uygundur. Bol su ile yıkanarak ürünlerimiz kolayca temizlenir. Ürün metabolizmaya göre farklılık gösterir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR