Gizlilik ve Güvenlik Politikalarımızı karmaşık, uzun, hazır şablon maddeler halinde değilde kısa ve öz olarak aktarmayı tercih ediyoruz sizlere. Bu yazıda bahsi geçen bilgilendirmeler tüm www.zencefilorganik.com müşterilerimize Zencefil Organik Kozmetik ve Gıd.San.TicLtd.Şti. olarak taahhüt ederiz.

 

Gizlilik Politikamız

 

BİZİM İÇİN ÇOK ÖZELSİNİZ !

Bizimle paylaştığınız tüm bilgilere çok önem veriyoruz . Bu bilgileri korumak için bilinen tüm tedbirleri almaktayız. Sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler güvenlik sertifikaları ile şifrelenir. Sunucularımız güvenlik duvarı ile korunur.  www.zencefilorganik.com platformumuza üye olurken, sipariş verirken girmiş olduğunuz kişisel bilgiler ( e-mail adresi, telefon , fatura bilgileri vb ) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmaz ve kesinlikle satılmaz. Bu bilgiler sizinle aramızdaki sır niteliğindedir. Sistem üzerindeki verilen bilgilere sadece yetkili personelin sadece gerekli durumlarda ve sınırlı erişimine izin verilir. Topladığımız tüm kişisel bilgileri sadece size daha iyi hizmet sağlamak için kullanırız analiz raporlarımızı bunlar üzerinden hazırlarız. Özel kampanya ve fırsatlarımızı size bildirmek için zaman zaman kullanabiliriz bu bildirimleride istememeniz durumunda ayarlarınızdan bildirimleri iptal edebilmektesiniz. Bu kısma kadarki bahsedilen bilgiler içerisinde kesinlikle kart ve hesap bilgileri gibi çok önemli bilgiler yer almamaktadır bu tarz bilgiler Güvenlik Politikamızda da bahsedildiği üzere bizim istesek bile erişemeyeceğimiz bir sistem üzerine kurulmuştur.

 

Güvenlik Politikamız

 

www.zencefilorganik.com alışveriş platformunda işlemleriniz gerçekleştirilirken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle ikinci kişiler tarafından görülemez buna www.zencefilorganik.com çalışan ve yöneticileride dahil sistem bu bilgilerin kimseye görünmemesi üzerine kuruludur.  www.zencefilorganik.com dünyanın en büyük sertifika ve güven otoritelerinden birisi olan, üst düzey güven gerektiren tüm uygulamalarda kullanılan RapidSSL sertifikası ile müşteri korumasını güvence altına almıştır. Bu kırılması imkansız bir güvenlik sistemidir.  Alışverişlerde kullanılan kredi kartı bilgileri sunucularımızda tutulmaz. Site güvenilirliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur web adresinin solunda görülen kilit resmidir.  Alışveriş aşamaları sırasında internet tarayıcınızın (Browser) sağ alt, sağ üst veya sol üst köşesinde bulunan kilit resmi, bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıklandığında şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtilir.

 

Gizlilik ve Güvenlik Politikalarımız ile ilgili hertürlü soru,sorun ve önerilerinizi bize [email protected] mailinden iletebilirsiniz.

 

Zencefil Organik® ailesi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder Sağlıklı Günler Dileriz...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR