₺349,90 KDV Dahil
₺400,00 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺229,90 KDV Dahil
₺320,00 KDV Dahil
₺439,90 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
1 2 >

Zencefil Organik®  2000 yılından bu zamana; sağlık ürünleri , bitkisel kozmetik , gıda takviyeleri , bitkisel yağlar , bitki ve baharat çeşitleri ana başlıkları altında binlerce ürün çeşitini bir arada sunabilen çalışanları bu konularda tecrübeli , titizlikle işini bu sektörde geliştiren bir şirkettir.

 

Birincil hedefi ‘Müşteri Memnuniyeti’ olan firmamız bu hedef altında doğada bizler için varolan kaynakların işlenmiş ve doğal hallerini hayatımızın her alanında sağlık- mutluluk-enerji kaynağı olması ve yaşam kalitesi artırması amacı ile sizlere sunmaktadır.

 

Zencefil Organik Kozmetik ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. firmamızın merkezi Ankara'dır.

 

Zencefil Organik ailesi olarak:

 *Kesintisiz müşteri memnuniyeti

 *Sürekli kendini ve ürünlerini güncel tutan

 *Yasal mevzuatlara uygun

 *Her daim kaliteli ürün + Kaliteli hizmet

 *Hijyen

 

İlkelerini sağlayarak bugün ve gelecekte sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Göstermiş olduğunuz yakın ilgiden ötürü sizlere teşekkür eder;

 

Sağlıklı Günler Dileriz…

 

 

 

 

www.zencefilorganik.com olarak en uygun fiyatlarımızın bu web sitesinde olması gerektiğini sizlere garanti ediyoruz.

 

Nasıl mı?

 

Bir ürünümüzü farklı bir pazaryerinde daha uygun fiyat ile görmeniz durumunda durumu bize whatsapp hattımızdan iletmeniz yeterlidir.

 

Anlık size özel yakaladığınız fiyatın %5 altına web sitesi fiyatımız düşürülecektir.

 

Genel olarak en uygun fiyatlar sürekli web sitemizde olmasına karşın çeşitli pazaryerlerinde dönemsel kampanyalar dahilinde daha düşük fiyatlar ile karşılaşılabilmekte bunun için manuel müdahaleler ile web sitesi fiyatımızı anlık size özel yine en düşükte sunmanın garantisini vermekteyiz.

 

Bu garanti en düşük fiyatı sadece pazaryerlerindeki 'Zencefil Organik' mağazasında ve web sitemizde olan aynı ürünlerimiz için vermekteyiz.

 

Zencefil Organik binlerce ürün çeşitini en iyi şartlarda size ulaştırabilen ve bunun için daima kendisini geliştiren bir firmadır. Zencefil Organik olarak birçok kendi üretimini yaptığımız ürün dışında tüm markaları sizler için en optimum koşullarda temin eder ve sizlere ulaştırır.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, her zaman bekleriz.

 

ZENCEFİL ORGANİK

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR