*Ürün hangi şehirden gönderiliyor?

ANKARA

*Kargom ne zaman gönderilecek?

SİPARİŞİNİZ HAFTA İÇİ 16:00 ÖNCESİ İSE KARGONUZ AYNI GÜN SİZE GÖNDERİLİR 16:00 SONRASI SİPARİŞLER BİR SONRAKİ GÜN GÖNDERİLİR. CUMARTESİLERİ AYNI DURUM SAAT 12:00'a KADAR GEÇERLİDİR. CUMARTESİ 12:00 SONRASI VE PAZAR GÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLER PAZARTESİ GÜNÜ GÖNDERİLİR.

*Kargom nerede?

KARGONUZ GÖNDERİLDİĞİ AN SİSTEME TAKİP NUMARASI GİRİLİR BU TAKİP NUMARASI İLE İLGİLİ KARGO FİRMASININ İNTERNET SİTESİNDEN KARGOM NERDE BÖLÜMÜNÜ KULLANARAK VEYA ŞUBEYİ ARAYARAK KARGONUZUN NEREDE OLDUĞUNU ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

*Size ve sisteminize nasıl güvenebilirim?

FİRMAMIZ 2000 YILINDAN BERİ AYNI SEKTÖRDE HİZMET SAĞLAMAKTADIR 2008 YILINDAN İTİBAREN DE E-TİCARET SİSTEMLERİNE DAHİLDİR HAKKIMIZDA BÖLÜMÜNÜN ALT KISMINDAN İLGİLİ LOGOLARIN ÜZERİNE TIKLAYARAK DİĞER SATIŞ PLATFORMLARINDA Kİ BAŞARILI PROFİLLERİMİZİ TARAFSIZ MÜŞTERİ YORUMLARIMIZI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

KENDİ PLATFORMUMUZDA SİSTEMİMİZ YÜKSEK GÜVENLİK SİSTEMİ SSL TARAFINDAN KORUNMAKTADIR. GİZLİLİK ve GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

*Kargo ücreti ödeyecek miyim?

ALIŞVERİŞ TOPLAMINIZ 100 TL ve ÜZERİ İSE KARGO TARAFIMIZDAN KARŞILANACAKTIR.100 TL ALTI İSE ANLAŞMALI KARGOMUZLA İNDİRİMLİ OLARAK ALICI ÖDEMELİ ŞEKLİNDE GÖNDERİM SAĞLANACAKTIR.

*Kargom hangi firma ile gönderilecek?

ŞUANKİ ANLAŞMALI FİRMAMIZ MNG KARGO İLE GÖNDERİLECEKTİR.

*Ürün kaç günde elime ulaşır?

NORMAL ŞARTLARDA MERKEZİ ADRESLERE 1 GÜNDE TESLİMİ SAĞLANMAKTADIR FAKAT BU DURUM BULUNDUĞUNUZ YERDEKİ KARGO ŞUBENİZ VE ADRESİNİZ İLE ALAKALI DEĞİŞKENLİKLER GÖSTEREBİLMEKTEDİR.

ŞUBEDEN TESLİM ALMAK İSTEDİĞİNİZ KARGOLARDA ADRES KISMINIZA ŞUBEDEN TESLİM YAZMANIZ YETERLİDİR VE ERTESİ GÜN ŞUBEDEN ÜRÜNÜ TESLİM ALABİLİRSİNİZ.

*Satın aldığım ürün orjinal midir?

ORJİNAL OLMAYAN ÜRÜN SATIŞI KESİNLİKTE YAPMAMAKTAYIZ SİZE GELECEK ÜRÜN GÖRSELLE BİREBİR AYNIDIR FOTOĞRAFLAR TARAFIMIZDAN DİREKT ÜRÜN ÜZERİNDEN HAZILANMAKTADIR.

*Satın aldığım ürünün tazeliği ve son kullanma tarihi nasıldır?

BU KONU BİZİM EN ÖNEM VERDİĞİMİZ KONULARIN BAŞINDADIR. TAZE OLMAYAN, SON KULLANIM TARİHİ YAKLAŞMIŞ veya GEÇMİŞ ÜRÜN SATIŞI KESİNLİKLE YAPILMAMAKTADIR. 

*Ödeme seçeneklerim nelerdir?

KREDİ KARTI , BANKA KARTI , KAPIDA NAKİT , KAPIDA KARTLA , HAVALE YÖNTEMİ İLE DİLEDİĞİNİZ ŞEKİLDE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

*Ürünüm elime sağlam ulaşır mı?

ÜRÜNLER PAKETLEME ALANIMIZDA TİTİZLİKLE KORUNAKLI BİR ŞEKİLDE ve SON KONTROLLERİ SAĞLANARAK PAKETLENİP TARAFINIZA KARGOLANIR. PAKETLEMELERİMİZ ÜRÜN CİNSİNE GÖRE ÇEŞİT ÇEŞİT BALONCUKLU POŞETLERLE GEREKLİ KORUMASI SAĞLANIR.

ÇOK NADİRDE OLSA ÜRÜN SİZE GELENE KADAR ZARAR GÖRMÜŞ OLMASI DURUMUNDA SATIŞ GARANTİMİZ ALTINDADIR KARGODAN TESLİM ALMADAN TUTANAKLI İADESİNİ SAĞLAYINIZ SİZE HİÇ VAKİT KAYBETTİRMEDEN ANINDA YENİ ÜRÜN GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.

*Neden bu platformu tercih edeyim?

ZENCEFİL ORGANİK OLARAK TÜM PLATFORMLARDA VE PERAKENDE MAĞAZALARIMIZDA ÜRÜN SATIŞLARIMIZ VARDIR. BU PLATFORM ULAŞABİLECEĞİNİZ EN UYGUN FİYAT ALANIMIZDIR ve BURADAKİ MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL GÜNCEL KAMPANYALARIMIZ SÜREKLİ YENİLENMEKTEDİR. AYRICA PLATFORMUMUZDAKİ ALIŞVERİŞLERİNİZDEN BİRİKTİRDİĞİNİZ PARAPUANLARI HEDİYE ÇEKİNE ANINDA DÖNÜŞTÜREBİLİR ALIŞVERİŞLERİNİZDE KULLANABİLİRSİNİZ

 

 

Buradaki sorular cevaplar size yeterli değil mi? Bize her türlü soru, sorun, öneri ve istekleriniz için  [email protected]  veya  [email protected]  adreslerinden ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR