Nely8 Long Time Geciktirici Krem + Nely XL Büyütücü
Nely8 Long Time Geciktirici Krem + Nely XL Büyütücü
Nely8 Long Time Geciktirici Krem + Nely XL Büyütücü
Nely8 Long Time Geciktirici Krem + Nely XL Büyütücü

Nely8 Long Time Krem + Nely XL

4,50
İndirim Oranı : %56 İndirim
Fiyat : ₺400,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺174,90(KDV Dahil)
  
Long Time

10 ad. x 1,5 ml

+

Nely8 XL
Krem

25 ad. x 3 ml.

 

 
Her biri tek kullanımlık, taşıması kolay, hijyenik...

 
Nely8 Long Time Krem; kullan at, arkanda iz bırakma sloganıyla size daha pratik ve kolay kullanım sağlar. Ürünlerin her biri ayrı pakette olması da hijyeni arttırır ve paketin hepsini yanınızda taşımanıza gerek duymazsınız. İstediğiniz kadar alır, ihtiyacınız olduğunda kullanırsınız ve atarsınız.
 
NELY8 LONG TIME (Delay Cream); etkisi metabolizmaya bağlı olarak kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Zevkli ve uzun süren birliktelik, çiftlerin daha mutlu olmasına yardımcı olabilir. Nely8 Long Time Krem prezervatif ile uyumludur. Prezervatif dokusunu bozmaz.
 
NELY8 Long Time Krem Kullanım Şekli: İlişkiden hemen önce (5-10 dk.) erkek tarafından ilgili bölgeye uygulanır. Krem masaj yaparak sürülmeli ve beklenmelidir. Ürün kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanımdan sonra kişi tarafından belirlenmelidir.
 
Not: Ürün uygulandıktan sonra (20-30 dk.) yıkanabilir. Yıkandığında etkisini kaybetmeyecektir.
 
NELY8 Ürünleri Hakkında: Nely8 cinsel sağlık ürünleri, uzman doktor ve kimyagerler tarafından uzun çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Hayatımıza heyecan katmak ve cinsel sorunlarımızı gidermek için kullandığımız ürünler son derece sağlıklı ortamlarda üretilmesi gerekmektedir. Birçok cinsel sağlık ürünü gerekli bilimsel çalışmalara tabi tutulmadan ve hijjenik olmayan ortamlarda üretilmektedir. Aldığınız ürünlerin sertifikalarından ve üretim koşullarından emin olmanız sizlerin ve partnerinizin sağlığı açısından önem taşır. Ürünlerimizin klinik testleri tamamlanmış ve tüketicilerimize sunulmuştur.
 
UYARI VE ÖNLEMLER: Göz ile temas ettirmeyiniz, temas ettiği takdirde bol su ile yıkayınız. Cinsel bölge enfeksiyon rahatsızlığı çeken kişilerin kullanmaması önerilir. Hassas bünye ve cilt sahibi kişilerin aşırı dozda kullanmaması önerilir. Herhangi bir sorun hissedildiğinde ürün kullanımı durdurulmalı ve doktorunuza danışılmalıdır. Kondom ile kullanıma uygundur. Bol su ile yıkanarak ürünlerimiz kolayca temizlenir. Ürün metabolizmaya göre farklılık gösterir.

 

Nely8 XL Erkeklere Özel Nedir?
1 Kutu içerisinde 25 adet 3ml Nely8 XL Krem bulunmaktadır.
Nely8 xl erkeklere özel kalınlaştırıcı ve krem olarak üretilmiştir. Nely8 xl kremi ihtiyacınız halinde kullanıp atarsınız. Nely8 xl  tek formda hazırlanan erkeklere özel krem ürünüdür. Nely8 xl krem size daha kolay ve pratik kullanım sağlar. Nely8 xl krem ürünlerinin her biri ayrı pakette olması hijyeni arttırır, paketlerin hepsini yanınızda taşımaya gerek duymazsınız. Nely8 xl kremi ihtiyacınız olduğunda gizli silahınız olarak kullanırsınız.  Nely8 xl krem metabolizmaya bağlı olarak kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Nely8 xl  krem ve buna benzer ürünler partnerinizle daha uzun birliktelikler için maksimum zevk sağlar.
Nely8 xl Erkeklere Özel Krem Kullanımı;
Nely8 xl kremi ilişkiye girmeden hemen öncesinde (5 ve 10 dk.) masaj yaparak uygulanmalı ve beklenmelidir. Nely8 xl  krem kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanmaya başlandıktan sonra kişi tarafından belirlenmelidir. NOT: Nely8 xl krem uygulandıktan sonra 20 veya 30 dk. sonrasında yıkanabilir. Nely8 xl krem yıkandığında etkisini kaybetmeyecektir.
Nely8 XL Krem Ne Kadar Kullanılır;
Cildinizin hassasiyet durumuna bağlı olarak günde 2 veya 3 defa kullanılması önerilmektedir.
Nely8 XL Krem Hakkında;
Nely8 cinsel sağlık ürünleri markasıdır. Uzman doktor ve kimyagerler tarafından uzun süreli çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Hayatınıza heyecan katmak ve cinsel sorunlarınızı gidermek amaçlı kullandığımız ürünlerin son derece sağlıklı ortamlarda üretilmesi gerekmektedir. Birçok cinsel sağlık ürünleri maalesef gerekli çalışmalara tabi tutulmadan pekte sağlıklı olmayan ortamlarda üretilmektedir. Aldığınız bu tür ürünlerin sertifikalarından ve üretim koşullarından emin olmanız sizin ve partnerinizin sağlığı açısından önemlidir. Ürünlerimizin klinik testleri tamamlanmış ve tüketicilerimize sunulmuştur.
Nely8 XL Erkeklere Özel Krem Uyarı ve Önlemleri;
Nely8 xl kremi göz ile temas ettirmeyin. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Nely8 xl kremi cinsel bölge enfeksiyon rahatsızlığı geçiren kişilerin kullanması doğru değildir. Hassas bünyeye sahip kişilerde aşırı dozda kullanılması önerilmez. Herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında ürün kullanımı durdurulmalı ve doktorunuza danışmalısınız. Nely8 xl krem Prezervatif ile kullanıma uygundur. Bol su ile yıkanıp ürünlerimizi kolayca temizleyebilirsiniz.

 Tüm +18 ürün satışlarımız gizli paket olarak gönderilir içeriğini sizden başkası bilemez. 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR