Nely8 Vagina Tightener - Nely Vajina Daraltıcı Krem
Nely8 Vagina Tightener - Nely Vajina Daraltıcı Krem

Nely8 Vagina Tightener - Nely Vajina Daraltıcı Krem

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,90(KDV Dahil)
  
Vagina Tightener

Bayanlara özel sıkılaştırıcı-daraltıcı krem

25 ad. x 3 ml.

 

Nely8 Genital Bölge Daraltıcı Sıkılaştırıcı Krem

Nely8 daraltıcı krem bayanlara özel olarak üretilmiştir. Nely8 genital bölge daraltıcı kremi genital bölgenin tamamına yedirerek uygulayabilirsiniz.

Nely8 Daraltıcı Sıkılaştırıcı Krem Kullanımı

Nely8 daraltıcı sıkılaştırıcı krem ilişki esnasında kullanılabilir. Prezervatif kullanımına uygun olup, prezervatif dokusuna zarar vermez. Genital bölgeye masaj yapılarak iyice yedirilmelidir. Ürünün etkisi metabolizmaya bağlı olarak kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Nely8 Daraltıcı Krem Ne Kadar Kullanılır

Cildinizin hassasiyet durumuna bağlı olarak günde 2 veya 3 defa kullanılması önerilmektedir.

Nely8 Kremi Hakkında

Nely8 cinsel sağlık ürünleri markasıdır. Uzman doktor ve kimyagerler tarafından uzun süreli çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Hayatınıza heyecan katmak ve cinsel sorunlarınızı gidermek amaçlı kullandığımız ürünlerin son derece sağlıklı ortamlarda üretilmesi gerekmektedir. Birçok cinsel sağlık ürünleri maalesef gerekli çalışmalara tabi tutulmadan pekte sağlıklı olmayan ortamlarda üretilmektedir. Aldığınız bu tür ürünlerin sertifikalarından ve üretim koşullarından emin olmanız sizin ve partnerinizin sağlığı açısından önemlidir. Ürünlerimizin klinik testleri tamamlanmış ve tüketicilerimize sunulmuştur. Ürünlerimiz SERTİFİKALI ve FATURALI olarak satışa sunulmaktadır.

Nely8 Krem Uyarı ve Önlemleri

Nely8 kremi göz ile temas ettirmeyin. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Nely8 kremi cinsel bölge enfeksiyon rahatsızlığı geçiren kişilerin kullanması doğru değildir. Hassas bünyeye sahip kişilerde aşırı dozda kullanılması önerilmez. Herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında ürün kullanımı durdurulmalı ve doktorunuza danışmalısınız. Nely8 krem Prezervatif ile kullanıma uygundur. Bol su ile yıkanıp ürünlerimizi kolayca temizleyebilirsiniz.

 Tüm +18 ürün satışlarımız gizli paket olarak gönderilir içeriğini sizden başkası bilemez.