Nely8 Enhancement Bayanlara Özel İstek Arttırıcı Orgazm Jeli
Nely8 Enhancement Bayanlara Özel İstek Arttırıcı Orgazm Jeli

Nely8 Enhancement Bayanlara Özel İstek Arttırıcı Orgazm Jeli

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,90(KDV Dahil)
  
Enhancement

Bayanlara özel istek arttırıcı

15 ad. x 3 ml.

 

 

Kadınlar için uyarıcı özellikli kayganlaştırıcı jel.


Nely8 ürünleri tek kullanımlık paketleri ile size daha hijyenik bir ortam sağlar. Ürünün tamamını yanınızda taşımanıza gerek kalmaz, ihtiyacınız olanı yanınızda götürürsünüz ve kullanıp atarsınız. Yanınızda yük etmezsiniz, arkanızda iz bırakmazsınız.


Ürünün etkisi metabolizmaya bağlı olarak kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Prezervatif ile uyumludur. Prezervatif dokusunu bozmaz.


Nely8 Enhancement Jel Kullanım Şekli: İlişkiden hemen önce (5-10 dk.) vajinal bölgeye uygulanır. Jel masaj yaparak sürülmeli ve beklenmelidir. Ürün kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanımdan sonra kişi tarafından belirlenmelidir.

Not: Ürün uygulandıktan sonra (20-30 dk.) yıkanabilir. Yıkandığında etkisini kaybetmeyecektir.

Nely8 ürünleri hakkında: Nely8 cinsel sağlık ürünleri, uzman doktor ve kimyagerler tarafından uzun çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Hayatımıza heyecan katmak ve cinsel sorunlarımızı gidermek için kullandığımız ürünler son derece sağlıklı ortamlarda üretilmesi gerekmektedir. Birçok cinsel sağlık ürünü gerekli bilimsel çalışmalara tabi tutulmadan ve hijyenik olmayan ortamlarda üretilmektedir. Aldığınız ürünlerin sertifikalarından ve üretim koşullarından emin olmanız sizlerin ve partnerinizin sağlığı açısından önem taşır. Ürünlerimizin klinik testleri tamamlanmış ve tüketicilerimize sunulmuştur.

 Tüm +18 ürün satışlarımız gizli paket olarak gönderilir içeriğini sizden başkası bilemez.