3 Kutu Nely8 XL Erkeklere Özel Geliştirici Büyütücü Krem
3 Kutu Nely8 XL Erkeklere Özel Geliştirici Büyütücü Krem

3 Kutu Nely8 XL Erkeklere Özel Krem

5,00
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺384,90(KDV Dahil)
  
Krem

25 ad. x 3 ml.

x 3 KUTU

Nely8 XL Erkeklere Özel Krem Nedir?
1 Kutu içerisinde 25 adet 3ml Nely8 XL Krem bulunmaktadır.
Nely8 xl erkeklere özel krem olarak üretilmiştir. Nely8 xl kremi ihtiyacınız halinde kullanıp atarsınız. Nely8 xl  tek formda hazırlanan erkeklere özel büyütücü  krem ürünüdür. Nely8 xl krem size daha kolay ve pratik kullanım sağlar. Nely8 xl krem ürünlerinin her biri ayrı pakette olması hijyeni arttırır, paketlerin hepsini yanınızda taşımaya gerek duymazsınız. Nely8 xl kremi ihtiyacınız olduğunda gizli silahınız olarak kullanırsınız.  Nely8 xl krem metabolizmaya bağlı olarak kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Nely8 xl  krem ve buna benzer ürünler partnerinizle daha uzun birliktelikler için maksimum zevk sağlar.
Nely8 xl Erkeklere Özel Krem Kullanımı;
Nely8 xl kremi ilişkiye girmeden hemen öncesinde (5 ve 10 dk.) masaj yaparak uygulanmalı ve beklenmelidir. Nely8 xl  krem kişiden kişiye farklı reaksiyon göstereceği için kullanım süresi ve dozu ilk kullanmaya başlandıktan sonra kişi tarafından belirlenmelidir. NOT: Nely8 xl krem uygulandıktan sonra 20 veya 30 dk. sonrasında yıkanabilir. Nely8 xl krem yıkandığında etkisini kaybetmeyecektir.
Nely8 XL Krem Ne Kadar Kullanılır;
Cildinizin hassasiyet durumuna bağlı olarak günde 2 veya 3 defa kullanılması önerilmektedir.
Nely8 XL Krem Hakkında;
Nely8 cinsel sağlık ürünleri markasıdır. Uzman doktor ve kimyagerler tarafından uzun süreli çalışmalar sonucunda elde edilmiştir. Hayatınıza heyecan katmak ve cinsel sorunlarınızı gidermek amaçlı kullandığımız ürünlerin son derece sağlıklı ortamlarda üretilmesi gerekmektedir. Birçok cinsel sağlık ürünleri maalesef gerekli çalışmalara tabi tutulmadan pekte sağlıklı olmayan ortamlarda üretilmektedir. Aldığınız bu tür ürünlerin sertifikalarından ve üretim koşullarından emin olmanız sizin ve partnerinizin sağlığı açısından önemlidir. Ürünlerimizin klinik testleri tamamlanmış ve tüketicilerimize sunulmuştur.
Nely8 XL Erkeklere Özel Büyütücü Krem Uyarı ve Önlemleri;
Nely8 xl kremi göz ile temas ettirmeyin. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Nely8 xl kremi cinsel bölge enfeksiyon rahatsızlığı geçiren kişilerin kullanması doğru değildir. Hassas bünyeye sahip kişilerde aşırı dozda kullanılması önerilmez. Herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında ürün kullanımı durdurulmalı ve doktorunuza danışmalısınız. Nely8 xl krem Prezervatif ile kullanıma uygundur. Bol su ile yıkanıp ürünlerimizi kolayca temizleyebilirsiniz.

 Tüm +18 ürün satışlarımız gizli paket olarak gönderilir içeriğini sizden başkası bilemez. 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR